Grafika na szkle – na co zwrócić uwagę wybierając panele do wnętrz?

Panele szklane z grafiką są idealnym wyborem dla biur i mieszkań. Pozwalają chronić się przed ciekawskimi spojrzeniami, a jednocześnie wpuszczają idealną ilość światła słonecznego do pomieszczeń. Na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

Szkło z nadrukiem na zamówienie

W dużych miastach Polski powstał ciekawy projekt, który polega na malowaniu barwnych murali bezpośrednio na oknach budynków użytkowych. Grafiki na szkle w Warszawie mają dużą rzeszę zwolenników – odważne wzory ożywiają ulice i pokazują talent lokalnych artystów. Z takich dekoracji da się skorzystać również we własnych domach!

Największą zaletą w stosowaniu ozdobnych paneli szklanych jest dowolność w ich personalizacji. Wystarczy znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się ich produkcją na zamówienie. Nie trzeba ograniczać się do projektów gotowych. Realizacja własnego pomysłu to najprostszy sposób, aby stworzyć całkowicie unikalną przestrzeń.

Szkło do kuchni musi być bezpieczne

Osoby, które chciałyby skorzystać z paneli szklanych we własnych kuchniach, powinny upewnić się, że wybrany produkt spełnia normy bezpieczeństwa. Najlepiej, aby były wykonane ze szkła hartowanego – to zminimalizuje powstanie szkód w przypadku, w którym zostaną one uszkodzone. Klienci muszą wiedzieć, że funkcjonalność jest tak samo ważna, jak walory estetyczne i nie należy z niej rezygnować pod żadnym względem.

Usługi szklarskie – bezpieczny montaż

Podczas wyboru ozdoby, warto wybrać tę firmę, która oferuje zakup paneli szklanych z montażem. W Warszawie artyści nie musieli się tym przejmować – malowali na powierzchniach, które były zamontowane w budynku przez ekipę profesjonalistów już wcześniej. Osoby prywatne, które kupują szkło z grafiką, powinny – źle przymocowane elementy mogą się obluzować i stworzyć realne zagrożenie dla wszystkich domowników/pracowników.

Uwagę należy zwrócić nie tylko na to, czy panele będą pasować do wystroju wnętrza – muszą być również praktyczne oraz bezpieczne!

Podobne artykuły

Komentarze

Popularne artykuły