Co wyróżnia farby Magnat?

Zarówno w domach, mieszkaniach, jak i miejscach pracy, farby są wciąż jednym z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Dziś osiągnięcie pożądanej barwy nie jest żadnym problemem – możemy znaleźć dokładnie taki odcień, którego pragniemy na naszych ścianach. Producenci farb wiedzą przez to, że muszą charakteryzować się czymś bardziej wyjątkowym. Co wyróżnia farby Magnat?

Jakie farby oferuje Magnat?

Marka Magnat ma w swojej kolekcji wiele rodzajów farb, jednak najpopularniejszymi opcjami są zdecydowanie rozwiązania ceramiczne i lateksowe. Co je charakteryzuje?

  • Farby ceramiczne Magnat – to niezwykle wytrzymałe opcje, które radzą sobie z pomniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie straszne są im również zabrudzenia i nadmiar kurzu. Co ważne, nie odbarwiają się, nawet podczas długotrwałego i bezpośredniego padania światła słonecznego. Ciekawą opcją jest zastosowanie formaldehydów, które usuwają z otoczenia niebezpieczne substancje, przez co powietrze i płuca domowników są czystsze. Wszystko to zwieńczają cząsteczki srebra, które nie pozwalają na osiadanie bakterii. Nie zapomniano też o łatwości czyszczenia – nie trzeba używać detergentów.

  • Farby lateksowe Magnat – to nowoczesne rozwiązania prosto do miejsc, gdzie wilgoci i wody nie brakuje. Sprawdzą się zarówno w kuchniach, jak i łazienkach, a wszystko to poprzez ich hydrofobowe właściwości. Co ważne, powłoka ta chroni przed rozwojem grzybów, co jest bardzo częstym problemem w wilgotnych miejscach. Hydrofobowa warstwa jest również bardzo łatwa w czyszczeniu, gdyż praktycznie żaden brud do niej nie przylega.

To najpopularniejsze rodzaje, które można spotkać, jednak niejedyne. Niektóre farby Magnat zostały przeznaczone do zadań specjalnych. O jakich mowa?

Wyjątkowe rodzaje farb Magnat

Nie zawsze chodzi jedynie o pomalowanie pomieszczeń użytkowych – czasem pragniemy czegoś, co będzie zaskakujące i przyciągające wzrok. Tutaj marka Magnat przychodzi z propozycją farb magnetycznych i tablicowych. Pozwalają one na stworzenie swojej własnej przestrzeni do rysowania dowolnymi materiałami, które po wszystkim można z łatwością zmyć.

To świetny sposób na zabawę dla całej rodziny – wystarczy wyznaczyć jedną ścianę do pomalowania farbą tablicową, a następnie móc rysować cokolwiek tylko pragniemy. Jest to też okazja do przypominania każdemu domownikowi o ważnych sprawach, które się zbliżają. Farby te mogą pełnić wiele funkcji. Wszystko to pokazuje, że Magnat to marka, która dba o wszystkie potrzeby swoich licznych klientów.

Podobne artykuły

Komentarze

Popularne artykuły